Patinerat originalskick.

Slitage, rost & skador förekommer.

Objektet avslutas Avslutat rop14 december 2025 16:17 Forshaga
1 400 kr
Värdering 2 000 kr

  • 4
    1 400 kr
    Sön 14 2025
  • 3
    1 300 kr
    Sön 14 2025
  • 4
    1 200 kr
    Sön 14 2025
  • 3
    1 100 kr
    Sön 14 2025
  • 1
    1 000 kr
    Sön 14 2025
  • 3
    1 000 kr
    Sön 14 2025
  • 1
    900 kr
    Sön 14 2025
  • 3
    800 kr
    Fre 12 2025
  • 1
    700 kr
    Fre 12 2025
  • 3
    700 kr
    Fre 12 2025
Visa alla

Auktionsinformation

Avgifter:

Alla bud sker i SEK (Svenska kronor)

Köparavgift på fordon är 10% inkl. moms.
Köparavgift övrigt är 18% inkl. moms.
Slagavgift: 75 SEK inkl. moms.

Frakt:

Vänligen skicka alla frakt och transport förfrågningar till följande mejladress: info@awaab.se

Betalning:

Efter avslutad auktion skickas en faktura till den angivna e-postadressen.
Om du inte har fått något mejl, kontrollera din skräppost. Du kan även hitta fakturan under "Mina sidor".

Tider för avhämtning:

Tisdagar 12:00 - 16:00
Onsdagar 12:00 - 16:00
Torsdagar 12:00 - 18:00