141. JAWA, ESO, WESLAKE, reservdelar, 5delar, 1900-talets andra hälft
Eso vevhushalva märkt "10 214" "890-11-011K" "433171", Weslake vevhus märkt: "ENG NO. 1034J LPS", 3st Skärmar
Kondition: Glasfiberskärm skadad, Övrigt bruksslitage och förekommer rost
Objektet avslutas 1 februari 20:401 februari 2026 20:40 Forshaga pall 515
200 kr
Värdering 600 kr