12. BOSCH, vinkelslip & multiverktyg, 2 delar, 2000-tal
BOSCH Vinkelslip, modell GWS21-230H
BOSCH Multiverktyg, modell GOP250CE
Kapskivor och diamant klinga ingår.
Kondition:
Vinkelslip har hårdare bruksslitage
Multiverktyg lättare bruksslitage
Objektet avslutas Avslutat rop16 december 2025 19:22 Forshaga
500 kr
Värdering 600 kr
- 2500 kr
Tis 16 2025 - 3400 kr
Tis 16 2025 - 2300 kr
Tors 11 2025 - 1200 kr
Tis 09 2025