66.HARLEY-DAVIDSON, INDIAN, RESERVDELAR, 1900-talets första hälft, USA
Motorfäste, Drev, Fjädrar, Fotpinne m.m
Kondition: Rost, Slitage
Objektet avslutasAvslutat rop14 december 2025 16:05Forshaga
400 kr
Värdering600 kr
3
400 kr
Sön 07 2025
2
300 kr
Lör 06 2025
1
200 kr
Fre 05 2025
Auktionsinformation
Avgifter:
Alla bud sker i SEK (Svenska kronor)
Frakt:
Betalning: