Bl.a Ram, indentitet saknas  finns ej ramnr lr papper, Växellåda (troligen ej komplett), Primärtrans, Startmotor, Baksving med bakhjul m.m

Konndition: Alla delar är ej original, Troligen påbörjat bygge, Små skador och slitage förekommer

Objektet avslutas Avslutat rop14 december 2025 16:10 Forshaga
2 300 kr
Värdering 7 000 kr

  • 4
    2 300 kr
    Sön 14 2025
  • 1
    2 200 kr
    Sön 14 2025
  • 4
    2 100 kr
    Sön 14 2025
  • 1
    2 000 kr
    Sön 14 2025
  • 4
    1 900 kr
    Sön 14 2025
  • 1
    1 800 kr
    Sön 14 2025
  • 4
    1 700 kr
    Sön 14 2025
  • 3
    1 600 kr
    Sön 14 2025
  • 1
    1 500 kr
    Sön 14 2025
  • 3
    1 500 kr
    Sön 14 2025
Visa alla

Auktionsinformation

Avgifter:

Alla bud sker i SEK (Svenska kronor)

Köparavgift på fordon är 10% inkl. moms.
Köparavgift övrigt är 18% inkl. moms.
Slagavgift: 75 SEK inkl. moms.

Frakt:

Vänligen skicka alla frakt och transport förfrågningar till följande mejladress: info@awaab.se

Betalning:

Efter avslutad auktion skickas en faktura till den angivna e-postadressen.
Om du inte har fått något mejl, kontrollera din skräppost. Du kan även hitta fakturan under "Mina sidor".

Tider för avhämtning:

Tisdagar 12:00 - 16:00
Onsdagar 12:00 - 16:00
Torsdagar 12:00 - 18:00