67. HARLEY-DAVIDSON MODELL FXR, RESERVDELAR, 1980-90tal, USA
Bl.a Ram, indentitet saknas finns ej ramnr lr papper, Växellåda (troligen ej komplett), Primärtrans, Startmotor, Baksving med bakhjul m.m
Konndition: Alla delar är ej original, Troligen påbörjat bygge, Små skador och slitage förekommer
Objektet avslutas Avslutat rop14 december 2025 16:10 Forshaga
2 300 kr
Värdering 7 000 kr
- 42 300 kr
Sön 14 2025 - 12 200 kr
Sön 14 2025 - 42 100 kr
Sön 14 2025 - 12 000 kr
Sön 14 2025 - 41 900 kr
Sön 14 2025 - 11 800 kr
Sön 14 2025 - 41 700 kr
Sön 14 2025 - 31 600 kr
Sön 14 2025 - 11 500 kr
Sön 14 2025 - 31 500 kr
Sön 14 2025