Ett par cylindrar till D/DL 1929-31 och ett topplock.

Har skador, slitage & rost.

Objektet avslutas Avslutat rop14 december 2025 16:21 Forshaga
700 kr
Värdering 1 000 kr

Bevakningspris uppnått
  • 4
    700 kr
    Sön 14 2025
  • 3
    600 kr
    Mån 08 2025
  • 2
    500 kr
    Mån 08 2025
  • 3
    400 kr
    Mån 08 2025
  • 2
    300 kr
    Fre 05 2025
  • 1
    200 kr
    Fre 05 2025

Auktionsinformation

Avgifter:

Alla bud sker i SEK (Svenska kronor)

Köparavgift på fordon är 10% inkl. moms.
Köparavgift övrigt är 18% inkl. moms.
Slagavgift: 75 SEK inkl. moms.

Frakt:

Vänligen skicka alla frakt och transport förfrågningar till följande mejladress: info@awaab.se

Betalning:

Efter avslutad auktion skickas en faktura till den angivna e-postadressen.
Om du inte har fått något mejl, kontrollera din skräppost. Du kan även hitta fakturan under "Mina sidor".

Tider för avhämtning:

Tisdagar 12:00 - 16:00
Onsdagar 12:00 - 16:00
Torsdagar 12:00 - 18:00