25.HUSQVARNA, 118-120cc, RESERVDELAR, 1900-talets Mitt, Sverige
Stensholm svänghjul, Motorfästen, Skärmstag m.m
Kondition: Bruksslitage
Objektet avslutasAvslutat rop14 december 2025 15:24Forshaga
Osåld
Värdering500 kr
Inga bud att visa
Auktionsinformation
Avgifter:
Alla bud sker i SEK (Svenska kronor)
Frakt:
Betalning: