17. Husqvarna, 240CR, RAM, 1984, Sverige
Regnr: MGP 805
Status: Avställd 1987-05-31, Enduroreggad
Ramnr: CO17673
Kondition: Lagningar, Rost och slitage förekommer
200 kr
Värdering 3 000 kr