Motornr: 2043 0706

Kondition: Nyrenoverad, Ej uppstartad, Mindre skador och lagningar/Slitage  förekommer

Auktionen startar 3 dagar 12 tim22 januari 2026 15:00 pall 512
200 kr
Värdering 8 500 kr