36. HUSQVARNA, BRÄNSLETANK, 1977, Sverige
Märkt: FR77MB
Kondition: Bucklor, Ommålad, Äldre lagning vid bränsleutloppet
200 kr
Värdering 800 kr
Märkt: FR77MB