31. HUSQVARNA FRAMHJUL, 2delar, 1980-tal, Sverige
21tums framhjul med bromstrumma och 3.50x21 Trelleborg däck, 1st 21tums fälg
Kondition: fälg med däck har flertalet lagningar
200 kr
Värdering 1 000 kr