33. HUSQVARNA FRAMHJUL, 3delar 1980-tal, Sverige
3st 21tums framhjul
Kondition: Fälg med däck har flertalet sprickor, 1st fälg har mindre spricka, Rost och slitage förekommer
200 kr
Värdering 1 000 kr