Bl.a Mikuni förgasare märkt : "38 133 T3", Fotpinnar, Axlar, Blinkers m.m

Kondition: Förgasare ej komplett, Bruksslitage rost och skador

Objektet avslutas 1 februari 19:401 februari 2026 19:40 pall 512
200 kr
Värdering 600 kr