65. HUSQVARNA, STÖTDÄMPARE BAK, ÖHLINS, 2delar, 1980-tal Sverige
1par Öhlins längd ca 44cm, Märkta "HA9721"
Kondition: Rost, slitage och smuts
200 kr
Värdering 3 000 kr