71. INDIAN, modell Prince, parti motordelar, 1920-tal, USA
Indian Prince motor i delar, Borr ca: 71,5mm
Motornr: BX8123975 (omstämplad)
Ej komplett.
Kondition: Motor går runt, Cylinder har spricka i insug, repor, skador, rost samt äldre lagning. Ej komplett.
Objektet avslutas Avslutat rop14 december 2025 16:11 Forshaga
Osåld
Värdering 15 000 kr
Bevakningspris ej uppnått- 26 200 kr
Sön 14 2025 - 16 000 kr
Sön 14 2025 - 25 800 kr
Sön 14 2025 - 15 600 kr
Sön 14 2025 - 25 400 kr
Sön 14 2025 - 15 200 kr
Sön 14 2025 - 24 400 kr
Lör 13 2025 - 44 200 kr
Lör 13 2025 - 21 800 kr
Fre 12 2025 - 31 700 kr
Fre 12 2025