Indian Prince motor i delar, Borr ca: 71,5mm
Motornr: BX8123975 (omstämplad)
Ej komplett.

Kondition: Motor går runt, Cylinder har spricka i insug, repor, skador, rost samt äldre lagning. Ej komplett.

Objektet avslutas Avslutat rop14 december 2025 16:11 Forshaga
Osåld
Värdering 15 000 kr

Bevakningspris ej uppnått
  • 2
    6 200 kr
    Sön 14 2025
  • 1
    6 000 kr
    Sön 14 2025
  • 2
    5 800 kr
    Sön 14 2025
  • 1
    5 600 kr
    Sön 14 2025
  • 2
    5 400 kr
    Sön 14 2025
  • 1
    5 200 kr
    Sön 14 2025
  • 2
    4 400 kr
    Lör 13 2025
  • 4
    4 200 kr
    Lör 13 2025
  • 2
    1 800 kr
    Fre 12 2025
  • 3
    1 700 kr
    Fre 12 2025
Visa alla

Auktionsinformation

Avgifter:

Alla bud sker i SEK (Svenska kronor)

Köparavgift på fordon är 10% inkl. moms.
Köparavgift övrigt är 18% inkl. moms.
Slagavgift: 75 SEK inkl. moms.

Frakt:

Vänligen skicka alla frakt och transport förfrågningar till följande mejladress: info@awaab.se

Betalning:

Efter avslutad auktion skickas en faktura till den angivna e-postadressen.
Om du inte har fått något mejl, kontrollera din skräppost. Du kan även hitta fakturan under "Mina sidor".

Tider för avhämtning:

Tisdagar 12:00 - 16:00
Onsdagar 12:00 - 16:00
Torsdagar 12:00 - 18:00

Fraktinformation

Ta kontakt med oss för fraktpris på detta föremål, vi ombesörjer frakt till dom flesta länder i och utanför Europa.

Vänligen skicka alla förfrågningar till följande mejladress: info@awaab.se