37.PANTHER/CLINTON, gräsklippare, 1900-talets mitt, USA
Märkt: CLINTON ENGINES CORP IOWA U.S.A Serienr : 1306282A Model no: CVS400 1111
Kondition: Motor sitter fast, Rost och bruksslitage
Objektet avslutasAvslutat rop16 december 2025 20:12Forshaga
Osåld
Värdering400 kr
Inga bud att visa
Auktionsinformation
Avgifter:
Alla bud sker i SEK (Svenska kronor)
Frakt:
Betalning: