138. RALLY/RALLYCROSS, Tavla, 1980-tal, Sverige
Tavla/kollage av foton, Bl.a Martin Skanke, Björn Waldegård, Stig Blomqvist, Per-Inge Walfridsson mdfl, 52x99cm, Märkt: Kaj 83
Kondition: Hörn har mindre skador
Objektet avslutas 1 februari 20:341 februari 2026 20:34 pall 514
200 kr
Värdering 500 kr