6. RYOBI, dyckertpistol & fogspruta m.m, 5 delar, 2000-tal
Dyckertpistol modell R18N18G
Fogspruta modell CCG-1801
2 x 18v batteri (1st 1,5ah, 1st 2,5ah)
1st batteriladdare
Kondition:
Fungerar vid fototillfälle
Bruksslitage
Objektet avslutas Avslutat rop16 december 2025 19:10 Forshaga
600 kr
Värdering 900 kr
- 3600 kr
Mån 15 2025 - 2500 kr
Mån 15 2025 - 2300 kr
Tis 09 2025 - 1200 kr
Tis 09 2025