18.TRYCKLUFTVERKTYG, parti, 1900-talets andra hälft
Parti innehållande bl.a Lackeringsverktyg, slipmaskiner m.m
Kondtion: Varierat skick, en del nytt, Bruksslitage förekommer
Objektet avslutasAvslutat rop16 december 2025 19:34Forshaga
200 kr
Värdering600 kr
1
200 kr
Tis 16 2025
Auktionsinformation
Avgifter:
Alla bud sker i SEK (Svenska kronor)
Frakt:
Betalning: