55.VULST HJUL, OKÄNT URSPRUNG, 1900-talets första hälft
40 ekrar, 28"
Kondition: Omfattande rost, Hårt slitage, Gamla lagningar
Objektet avslutasAvslutat rop14 december 2025 15:54Forshaga
Osåld
Värdering800 kr
Inga bud att visa
Auktionsinformation
Avgifter:
Alla bud sker i SEK (Svenska kronor)
Frakt:
Betalning: