59. Husqvarna 250CR,PLASTKÅPOR M.M, 6delar, 1985-86, Sverige
sidokåpor och bakskärm
Kondition: Smuts, bruksslitage och skador
200 kr
Värdering 600 kr
sidokåpor och bakskärm