60. Husqvarna 250CR,PLASTKÅPOR M.M, 6delar, 1985-86, Sverige
Sidokåpor och bakskärm
Kondition: Bruksslitage, Smuts och skador förekommer
200 kr
Värdering 600 kr
Sidokåpor och bakskärm