Regnr: LNT 156
Status: Avställd 1985-12-05, Enduroregistrerad
Ramnr: CN05833
Innehåller Bl.a Ram, Hjul, Tank, Framgaffel m.m

Kondition: Ej komplett, Förekommer rost, slitage och skador

200 kr
Värdering 15 000 kr