20. Husqvarna, 430CR, RESERVDELSOBJEKT, 1981, Sverige
Regnr: LNT 156
Status: Avställd 1985-12-05, Enduroregistrerad
Ramnr: CN05833
Innehåller Bl.a Ram, Hjul, Tank, Framgaffel m.m
Kondition: Ej komplett, Förekommer rost, slitage och skador
200 kr
Värdering 15 000 kr