Status: Oregistrerad
Ramnr: WN09478
Motornr: 2087-1397
Innehåller bl.a Ram, Tank, Hjul, Framgaffel, Motor i delar m.m

Kondition: Ej komplett, Slitage skador och rost förekommer

200 kr
Värdering 20 000 kr