21. Husqvarna, 430WR, reservdelsobjekt, 1981, Sverige
Status: Oregistrerad
Ramnr: WN09478
Motornr: 2087-1397
Innehåller bl.a Ram, Tank, Hjul, Framgaffel, Motor i delar m.m
Kondition: Ej komplett, Slitage skador och rost förekommer
200 kr
Värdering 20 000 kr