28. HUSQVARNA BAKHJUL, 1980-tal, Sverige
17tums Bakhjul, bromstrumma med bromssköld. Trelleborg 5.00x17" däck
Kondition: Saknas en eker, Bruksskick
200 kr
Värdering 1 500 kr