29. HUSQVARNA BAKHJUL, 1980-tal, Sverige
17tums bakhjul, Fälg med bromstrumma och drev. 4.50x17" Trelleborg däck
Kondition: Mindre skador, Smuts och slitage
200 kr
Värdering 1 200 kr