64. Husqvarna, RESERVDELAR, 1980-tal, Sverige
Bl.a Motorkåpa till 240WR "1611486 v.1", Primärkick drev och axlar, Svänghjul, Kick m.m
kondition: Motorkåpa har lagning
200 kr
Värdering 800 kr